Starsza o rok!Cześć wszystkim.

Dzisiaj na moim blogu nieco prywaty. Zacznę go pozytywnym akcentem jakim jest laurka od mojej ukochanej siostrzyczki.
Kończę dzisiaj 21 lat, jakoś dużo mi się wydaje, chociaż wiem, że całe życie jeszcze przede mną. Od zeszłych urodzin nieco się pozmieniało i to nawet sporo.
Zmienił się mój "styl", zmienił się facet, zrobiłam kilka rzeczy, których nie robiłam nigdy wcześniej. Założyłam bloga, co było jedną z lepszych decyzji jakie podjęłam, dzięki niemu poznałam mnóstwo świetnych dziewczyn, przeczytałam tysiące wspaniałych i pomocnych postów. 
Skończyłam liceum (w końcu!), zdawałam maturę, najlepszy wynik był z polskiego ustnego 85%, najgorszy z matematyki, której jeszcze nie zdałam, ale w końcu kiedyś zdam, mam nadzieję. Zaczęłam nową szkołę, której tak szczerze wcale nie lubię.
Tak sobie myślę, że powinnam być już nieco dojrzalsza, ale do tego długa droga tak mi się wydaję. 
Zrobiłam też kilka rzeczy, których wcale nie chciałam zrobić, popełniłam kilka błędów, ale kto ich nie popełnia? 
Przekonałam się na kogo można liczyć a od kogo lepiej trzymać się z daleka.W ciągu tego roku pierwszy raz leciałam samolotem, zawsze się tego bałam, ale w końcu okazało się, że nie ma czego i w sumie to chyba nawet lubię latać, gdyby nie te zatkane uszy.
Poznałam też mnóstwo świetnych ludzi (pozdrawiam rodzinkę M.), wznowiłam kontakt z tymi z którymi kontakt straciłam jakiś czas temu i wcale nie żałuję.

Dziękuję wszystkim dzięki którym każdy dzień staje się piękniejszy. Między innymi Wam, które wchodzicie, czytacie mnie, komentujecie i napędzacie do działania. Uwielbiam Was dziewczyny!

Pozdrawiam.

15 komentarzy:

 1. Już pisałam gdzie indziej, ale dobrych życzeń nigdy dość! :D Tak więc : zdrówka, miłości, spełnienia marzeń i dostosowania świata do własnych potrzeb :).
  STO LAT Kochana! :) ;*

  PS Swoje 'Oczko' świętowałam ponad tydzień ;P - mam nadzieję, że Twoje urodziny będą jeszcze bardziej udane :).

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkiego najlepszego i jeszcze lepszego kolejnego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego kochana! Ja jeszcze nie leciałam dużym samolotem, ale pewnie też bym się bała :) Przy okazji zapraszam do wzięcia udziału w moim rozdaniu :) Do wygrania są dwa zestawy kosmetyków (i nie tylko) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, choć nie dziewczyna ale też Cię uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. spóźnione, Wszystkiego Najlepszego :*

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny i motywuje mnie do dalszego działania, więc serdecznie za każdy dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...